Skład opału MARTOM s.c.

Idź do spisu treści

Menu główne

O firmie


Firma "MARTOM" powstała w 2013 roku, jednak z branżą opałowa zwiazani jesteśmy juz od ponad 20 lat.

Mieścimy się w Świdnicy kolo Zielonej Góry i specjalizujemy w sprzedaży wysokogatunkowych paliw stałych, zarówno węgla jak i koksu oraz drewna. Produkty z naszej oferty są o doskonałych właściwościach grzewczych z minimalną ilością popiołu. Węgiel jest czysty, bez miału i kamienia. Każdy transport jest sumiennie przygotowywany przez operatora załadunku. Takiej klasy opału nie znajdziecie Państwo nigdzie w tak niskiej cenie. To wieloletnie doświadczenie i czynne funkcjonowanie na rynku nauczyło nas z jakich kopalni należy brać towar i pozwala nam uzyskać najlepsze ceny.
Towar odbieramy osobiście bezpośrewdnio z kopalni i dowodzimy pod wskazany nam  przez klienta adres. W razie życzenia, klient może odebrać towar osobiscie w siedzibie składu opału.  Jesteśmy dostawcą węgla zarówno dla klientów indywidualnych jak również instytucji i firm prywatnych.

Naczelną zasadą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy szybką i miłą obsługę.  Możliwy jest również zakup na raty z niskim oprocentowaniem. Załatwienie formalności zajmuje kilka minut.


      Ile razy już kupiliście "tani i dobry" opal który was zawiódł ?
      Ile razy już mówiliście że "więcej tam nie kupie"?

Zdajemy sobie sprawe z tego, iż węgiel nie jest tani, a jego zakup wiąże się ze sporym obciążeniem dla gospodarstwa domowego. Tym bardziej nie kupujmy w ślepo i nie dajmy się więcej nabrać na różnego rodzaju mieszanki lub węgle niewiadomego pochodzenia, które pozornie tańsze poprzez większą ilość popiołu palą się krócej, dają mniej ciepła i w gruncie rzeczy wychodzą o wiele drożej.

DO NASZEJ FIRMY WRACA PONAD 90 % KUPUJĄCYCH PONIEWAŻ SPRZEDAJEMY WYŁĄCZNIE POLSKI I SPRAWDZONY TOWAR. ZAWSZE Z TYCH SAMYCH ŹRÓDEŁ CO GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. NIE WYBIERAMY DOSTAWCÓW KLASYFIKUJĄC ICH JEDYNIE PO NAJNIŻSZEJ CENIE CO SKUTKUJE GORSZĄ JAKOŚCIĄ. U NAS TO PARAMETRY WĘGLA MAJĄ NAJWIĘKSZE ZNACZENIE A NASZE WĘGLE WYPALAJĄ SIĘ W 100 % PRZY ZAWARTOŚCI POPIOŁU OK 4 - 6 %

Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia,  towar jest dostępny od ręki

Zapraszamy do współpracy

                                                                                              Z poważaniem

                                              
                                             Tomasz Złakowski
                                              
                                                  Właściciel


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego